Medewerkers

Wij bedenken, ontwikkelen en maken jouw eigen spel.

Enkele redenen om met het team van Identity Games te werken:

  • Als je gedreven mensen met verstand van zaken zoekt
  • Als je korte communicatielijnen wilt
  • Als je heel veel waarde voor je geld wilt
  • Als je het belangrijk vindt dat het succes van een eigen spel meetbaar is
  • Als je zeker wilt zijn van een goede afloop
  • Als je erop wilt kunnen vertrouwen dat afspraken altijd nagekomen worden

Sales Management

Tijn Hoendervangers

Export Manager

010 - 201 45 56

tijn@identitygames.nl

Marc Dorsman

Retail Manager Benelux

010 - 201 45 80

marc@identitygames.nl

Dany de Potter

Key Account Manager BeLux

dany@identitygames.nl

Deborah ten Cate

Commercial Assistant

010 - 201 45 66

deborah@identitygames.nl

Tailor Made

Shannon van den Berg

Sales Manager Tailor Made

010 - 201 45 54

shannon@identitygames.nl

David Wagemaker

Sales Manager Tailor Made

010 - 201 45 74

david@identitygames.nl

Marketing en Communicatie

Emily Ramanathan

Global Marketing Manager

010 - 201 45 55

emily@identitygames.nl

Marit van der Helm

Marketing Manager Benelux

010 - 201 45 58

marit@identitygames.nl

Tamara Zonneveld

Marketing Medewerker

010 - 201 45 68

tamara@identitygames.nl

Arie Vogelaar

Online Marketeer

010 - 201 45 82

arie@identitygames.nl

Project Management en Inkoop

Judith Kühne

Purchase Manager

010 - 201 45 51

judith@identitygames.nl

Daniëlle de Waard

Project Manager

010 - 201 45 63

danielle@identitygames.nl

Larissa Haasdijk

Project Manager

010 - 201 45 62

larissa@identitygames.nl

Mirjam Wegh

Project Coordinator

010 - 201 45 81

mirjam@identitygames.nl

Creatie en Productontwikkeling

Jan-Maurits Duparc

Chief Creation

010 - 201 45 64

janmaurits@identitygames.nl

Marijke Otto

Board Game Developer

010 - 201 45 79

marijke@identitygames.nl

Laurens Mensink

Board Game Developer

010 - 201 45 70

laurens@identitygames.nl

Design

Henno Drop

Art Director

010 - 201 45 71

henno@identitygames.nl

Olaf van der Horst

Designer

010 - 201 45 75

olaf@identitygames.nl

Jeffrey van Dorp

Designer

010 - 201 45 67

jeffrey@identitygames.nl

Alexandra den Dikken

Dtp-er

010 - 201 45 78

alexandra@identitygames.nl

Kari van Berk

Studio Manager & Designer

010 - 201 45 72

kari@identitygames.nl

Administratie en Office Management

Christel Melsen

Hoofd Financiële Administratie

010 - 201 45 57

christelm@identitygames.nl

Yolande van Wijngaarden – Huigsloot

Financiële Administratie

010 - 201 45 69

yolande@identitygames.nl

Evelien van Riemsdijk

Office Manager

010 - 201 45 55

evelien@identitygames.nl

Management

Jeroen Nugteren

General Manager International

010 - 201 45 53

jeroen@identitygames.nl

Jan-Maurits Duparc

Chief Creation

010 - 201 45 64

janmaurits@identitygames.nl

Albert Meuter

Founder & Managing Partner

albert@identitygames.nl

Emile Kalis

Co-founder

emile@identitygames.nl

Wil jij deel uitmaken van dit leuke team?

Momenteel zijn er geen vacatures.

Maar je mag altijd een open sollicitatie sturen naar info@identitygames.nl

Wat onze klanten zeggen

Identity Games streeft naar 100% klanttevredenheid

NVB over Identity Games
“Wij zijn zeer positief over de goede samenwerking met Identity Games. De doorlooptijd was zeer kort; dankzij flexibiliteit, professionaliteit en hard werken is er een zeer goed resultaat neergezet. Wij bevelen Identity Games van harte aan! Succes en professionaliteit verzekerd.”

Arthur Reitsma – Nederlandse Vereniging van Banken, projectleider bankenprogramma Week van het geld

“Ons doel was om op een speelse manier kinderen én ouders alles te leren over vlees en de veelzijdigheid hiervan. Samen met Identity Games een leuk en leerzaam kwartet ontwikkeld, met veel positieve reacties als resultaat!”

Mieke de Vos – coördinator Marketing & Communicatie Vereniging van Keurslagers

Mammoet over Identity Games
“Tot nu toe heb ik uitsluitend positieve reacties ontvangen op het pakket en specifiek op het Mammoet spel. De medewerkers zien dat er veel tijd en aandacht aan is besteed en vinden het er mooi uitzien. Het is te zien dat de strategie van Mammoet goed in het geheel verwerkt en de metalen doos, de lay out, de zandloper en de speelstukjes zorgen voor een herkenbare en degelijke uitstraling.

Marcel Schets – Manager QHSE Mammoet

We maakten onder andere spellen voor:

Onze geweldige klanten